درباره ما

هوشمند در بازار خرید کنید

فروشگاه اینترنتی ویرابازار ،  توسط تیمی بزرگ از متخصصین، افراد حرفه‌ای و آموزش دیده از سال 1399 فعالیت خود را در حوزه تامین و توزیع محصولات غذایی آغاز کرده و تا امروز، در راستای آسان‌تر کردن خرید مواد غذایی از طریق بسترهای آنلاین به مسیر خود ادامه داده است. بازار آنلاین ویرابازار، به تولیدکنندگان کالاهای ایرانی این فرصت را می‌دهد تا در فضایی آنلاین و بدون صرف هزینه‌های سنگین، بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن محصولات خود را به بازار معرفی کرده و به فروش برسانند. از طرفی دیگر، حذف واسطه‌های بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، باعث شده تا همه‌ی محصولات موجود در این بازار، با قیمت بسیار مناسب به دست مصرف‌کننده‌ی نهایی برسند.

ویرابازار، جزو برترین بازارهای آنلاین شیرینی و سوغات،محصولات کنجدی،کره مغزیجات،روغن خوراکی،چای و برنج در ایران می باشد تا مشتریان بتوانند با مقایسه ویژگی های مختلف محصولات، به درستی کالای مورد نیاز خود را انتخاب کرده و خریداری کنند. از آنجا که کالاهای متنوعی در ویرابازر عرضه می‌شود، مشتریان حق انتخاب بسیار زیادی دارند و می توانند با استفاده از اطلاعات محصول و بررسی کامل وب سایت و اپلیکیشن ویرابازار و استفاده از قابلیت مقایسه محصولات، خریدی برنامه ریزی شده و بهینه را تجربه کنند.

ارسال و حمل رایگان سفارش‌های بیش از 200 هزار تومان قابلیتی است که به مشتریان ویرابازار این امکان را داده تا تمام نیازهای خانوار خود را از این بستر تهیه کنند. بنابراین، علاوه بر خرید محصولات با قیمت مناسب و صرفه جویی در هزینه‌ها، رفت و آمد کمتری داشته باشند که این خود باعث کاهش ترافیک و آلودگی و همچنین جلوگیری از تلف شدن زمان مشتریان خواهد شد.

در ویرابازار، محصولات انبار نمی‌شوند و مصرف‌کننده، محصولات روز تولیدکننده‌ را به‌صورت کاملا تازه، با جدیدترین تاریخ تولید و بالاترین کیفیت، دریافت میکند.

ویرابازار با ایجاد بستری مناسب فروش برای تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان، این امکان را به آنان می‌دهد تا تمامی محصولاتشان به صورت 24 ساعته در دسترس مصرف‌کنندگان باشد و در کوتاه‌ترین زمان به ساده‌ترین شکل، محصولات خود را معرفی کرده و بدون تحمل هزینه‌های سنگین ضایعات به فروش برسانند.

موسسین مجموعه ویرا شهدانه اردکان با بهرمندی از دانش و تجربه طولانی مدت در امر تولید و توزیع محصولات غذایی،این مجموعه را جهت ارائه خدمات مطلوب و تامین حقوق مصرف کننده تاسیس نموده اند و برای رسیدن به این هدف ،امکانات سخت افزاری و نرم افزاری وسیعی را فراهم آورده اند.

سبد خرید و پرداخت

بازگشت به بالا